بایگانی نوشته‌ها


طراحی حنا و انواع آن | لوازم مورد نیاز برای طراحی

طراحی حنا و انواع آن | لوازم مورد نیاز برای طراحی

طراحی حنا یکی از روش‌های جذابی است که به وسیله حنا طرح‌های مختلفی روی دست و قسمت‌های مختلف بدن می‌کشند. این روش در کشورهای مختلف بسیار پرطرفدار است و شامل طرح‌های ساده و پیچیده می‌شود. شما هم می‌توانید با این روش برای شب حنابندان روی دست طرح‌های متنوع و زیبایی بکشید. برای اینکه به اطلاعات بیشتری در مورد طراحی حنا و انواع آن دست یابید با ما تا پایان مطلب همراه باشید.

اپیلاسیون چیست؟

اپیلاسیون چیست؟

رفع موهای زائد همواره یکی از چالش‌های زندگی انسان‌ها بوده است. اپیلاسیون در منزل، یکی از روش‌های پربازده و مقرون به صرفه برای رفع موهای زائد است که مانند همه روش‌‌های رایج، دارای مزایا و معایبی است که یکی از بارزترین اشکالات وارد شده به آن، دردناک بودن این روش است. در حین انجام این کار، برای دریافت نتیجه‌ای عالی، لازم است نکاتی را رعایت کنید که  در ادامه به مهم‌ترین آن‌ها که توسط متخصصان پوست توصیه شده‌اند اشاره می‌کنیم. پس در ادامه با ما همراه باشید تا بتوانید با بهترین روش و بیشترین بازدهی، در خانه اپیلاسیون انجام دهید.

انواع مدل های موی دخترانه

انواع مدل های موی دخترانه

تاثیر نحوه مدل مو در جذاب‌تر نمودن چهره خانم‌ها بر هیچ کس پوشیده نیست. مدل مو همواره به هنگام حضور در جمع، مورد توجه قرار می‌گیرد؛ بنابراین زیبایی و آراستگی آن حائز اهمیت است. موی بلند یا کوتاه، هر یک از جذابیت و دلربایی خاصی برخوردار هستند. برای حفظ و تداوم زیبایی مو و تاثیر آن بر چهره، اقدامات ساده و موثری وجود دارد که یکی از آن‌ها انتخاب مدل موی متناسب با فرم صورت، جنس و حالت مو است.

آموزش مانیکور در خانه

آموزش مانیکور در خانه

مانیکور در خانه یکی از کارهایی است که خیلی از ما دوست داریم انجام دهیم؛ چرا که خیلی از اوقات ما خانم‌ها به دلیل مشغله کاری یا داشتن بچه کوچک در خانه شرایط رفتن به آرایشگاه را نداریم و از طرفی دلمان می‌خواهد ناخن‌هایی زیبا داشته باشیم. در مطلب امروز قصد داریم به شما آموزش دهیم که چگونه در خانه مانیکور ناخن انجام دهید.

درباره‌ی لاویسا
در سالن زیبایی لاویسا، رضایت مشتریان از همه چیز برای  ما مهم تر است. تیم متخصص لاویسا متشکل از افراد با تجربه و کارآزموده در لاین های: مو، ناخن، پوست، میک آپ، عروس و... در خدمت شما بانوان عزیز می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...