وبلاگ


بهترین آرایش برای پوست‌های روشن

بهترین آرایش برای پوست‌های روشن

برای اینکه یک آرایش جذاب داشته باشید، نیاز است تا شیوه‌هایی را در آرایش خود به کار ببرید و حرفه‌ای صورت خود را آرایش کنید. برای این امر باید به نوع صورت و رنگ پوست صورت خود توجه زیادی داشته باشید و تمامی تکنیک‌ها را برای آرایش انواع صورت بلد باشید. یکی از دغدغه‌های خانم‌های امروزی آرایش کردن پوست‌های روشن است.  

مزیت‌ها و معایب کراتینه موچیست؟

مزیت‌ها و معایب کراتینه موچیست؟

امروزه یکی از روش‌های صافی و احیای مو کراتینه کردن آن‌ها است. در واقع باید بگوییم که در انجام کراتینه مو از مواد شیمیایی استفاده می‌شود و این روش در میان مردم بسیار قابل توجه قرار گرفته است. از طرفی کراتینه کردن مو‌ها علاوه بر صافی مو باعث ایجاد حالت ابریشمی، ترمیم مو‌های آسیب دیده و... نیز می‌شود. در ادامه مطالب شما با مزایا و معایب این روش آشنا خواهید شد.

تفاوت‌های هایلایت و رنگ مو چیست؟

تفاوت‌های هایلایت و رنگ مو چیست؟

حتما تا به حال اسم هایلایت و رنگ مو را شنیده‌اید. آیا تفاوت هایلایت مو و رنگ مو را می‌دانید؟ این مدل‌ها هر دو از موادی ساخته شده‌اند که برای رنگ‌آمیزی مو مورد استفاده قرار می‌گیرند و طی فرآیندی باعث تغییر رنگ مو‌های شما می‌شوند، ولی تفاوت‌های زیادی بین هایلایت و رنگ مو وجود دارد که باعث تمایز آن‌ها از یک‌دیگر می‌شود. در ادامه به بررسی تفاوت‌های این دو نوع رنگ کردن مو خواهیم پرداخت.

بهترین سالن زیبایی در شمال تهران

بهترین سالن زیبایی در شمال تهران

از آنجا که شمال تهران یکی از مناطق بالا شهر تهران محسوب می‌شود و مطمئنا خدمات آرایش‌گری که در این منطقه یعنی شمال تهران به مردم ارائه می‌شود از کیفیت بالایی برخوردار است، ما می‌خواهیم یکی از سالن‌های زیبایی این منطقه را به شما معرفی کنیم. سالن زیبایی لاویسا یکی از سالن‌های زیبایی منحصر به فرد در شمال تهران است که با ارائه خدمات با کیفیت میان مردم به طور قابل توجهی باعث رضایت افراد شده است.

تاثیر رنگ مو روی ریزش مو

تاثیر رنگ مو روی ریزش مو

شاید برای شما نیز پیش آمده باشد که پس از رنگ کردن، مو‌های‌تان به طور قابل توجهی ریزش داشته باشد. دلیل اصلی ریزش مو پس از رنگ کردن مو وجود ترکیباتی به نام آمونیاک و پراکسید در رنگ مو است. در ادامه این مسئله را به صورت کامل بررسی می‌کنیم.

اپیلاسیون بهتر است یا لیزر؟

اپیلاسیون بهتر است یا لیزر؟

ممکن است شما چیز‌های زیادی در مورد این روش‌های مو‌ زدایی از اطرافیان خود شنیده باشید، ولی بین دو‌راهی قرار بگیرید که آیا کدام درست و کدام نادرست است؟ در واقع باید بگوییم که هر کدام از این روش‌ها دارای معایب و مزایایی هستند که شما باید با خود بسنجید و یکی را انتخاب کنید. در ادامه مطلب در مورد هر کدام از این روش‌ها توضیح خواهیم داد.

انتخاب بهترین آرایش صورت

انتخاب بهترین آرایش صورت

آرایش صورت و رسیدگی به آن یکی از فرآیند‌هایی است که با انجامش حس خوبی به شما منتقل می‌شود. درست است که امروزه عروس‌هایی را می‌بینیم که به دنبال انتخاب بهترین آرایش صورت هستند و نوع آرایش برای‌شان اهمیت بالایی دارد. ولی به این نکته توجه داشته باشید که برای انتخاب بهترین آرایش صورت، حتما نباید تازه عروس باشید؛ بلکه شما برای اینکه آرایش روزانه خود را انجام دهید، نیاز دارید تا یک آرایش متناسب با فرم صورت برای خود انتخاب کنید.

درباره‌ی لاویسا
در سالن زیبایی لاویسا، رضایت مشتریان از همه چیز برای  ما مهم تر است. تیم متخصص لاویسا متشکل از افراد با تجربه و کارآزموده در لاین های: مو، ناخن، پوست، میک آپ، عروس و... در خدمت شما بانوان عزیز می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...