وبلاگ


آموزش سشوار کشیدن موهای فر

آموزش سشوار کشیدن موهای فر

قطعا همه ما انسان‌ها بعد از بیرون آمدن از حمام موهای خود را سشوار می‌کشیم و آن را حالت می‌دهیم. اما گاهی وجود مو‌های فر کار را برای ما سخت تر می‌کنند؛ از همین رو باید به نکاتی به هنگام سشوار کشیدن موهای فر توجه نمود، تا به راحتی بتوان موها را سشوار کشید. در این مطلب سعی داریم به شما سشوار کشیدن موهای فر را آموزش بدهیم تا کمتر به موهای خود آسیب وارد کنید. تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

کوتاهی مو و انواع کوتاهی مو

کوتاهی مو و انواع کوتاهی مو

مدل مو هر فرد، بیانگر بخشی از شخصیت نهفته او است که به هنگام حضور در جمع مورد توجه قرار می‌گیرد و می‌تواند منعکس کننده سلیقه و علاقه هر فرد باشد. کوتاهی مو روشی عالی برای آراسته به نظر رسیدن مو است و انتخاب صحیح و شایسته مدل کوتاهی مو، در جذابیت و زیبا تر به نظر رسیدن هر فرد نقش پر رنگی دارد.

مدل‌های تاتو بدن

مدل‌های تاتو بدن

تاتوها در انواع مختلف بزرگ، کوچک، رنگی، سیاه و خاکستری، ساده، شلوغ، شکل، اسم و.... وجود دارند و این تنوع است که تاتو را محبوب کرده است. مدل یک تتو ظاهر کلی آن بوده که روی تن به تصویر کشیده شده است. تتو یک هنر باستانی است که همواره در سراسر جهان، مردان و زنان بسیاری اشتیاق به انجام آن دارند؛ از این رو سالانه مدل‌های بسیار متنوع و زیبایی به تتوهای بدن افزوده می‌شود و ما در ادامه چند تا از محبوب‌ترین مدل‌های  تاتو بدن را معرفی کرده‌ایم.

لیزر الکس چیست؟

لیزر الکس چیست؟

امروزه لیزر بدن یکی از روش‌های رایج برای از بین بردن موهای زائد به شمار می‌رود. به جرأت می‌توان گفت که یکی از بهترین و ایمن‌ترین راه‌ها برای رهایی از شر موهای زائد، لیزر است. اکثرا امروزه از بین بردن موهای زائد با دستگاه‌های لیزر انجام می‌شود که یکی از آن‌ها لیزر الکساندرایت یا به اختصار الکس است.

درباره‌ی لاویسا
در سالن زیبایی لاویسا، رضایت مشتریان از همه چیز برای  ما مهم تر است. تیم متخصص لاویسا متشکل از افراد با تجربه و کارآزموده در لاین های: مو، ناخن، پوست، میک آپ، عروس و... در خدمت شما بانوان عزیز می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...