وبلاگ


مش و لایت

مش و لایت

یکی از روش های رنگ کردن مو روش هایلایت و همچنین مش است.استفاده از هایلایت مو برای کسانی مناسب است کا تمایل تمام موهای خود را به طور کامل رنگ کنند.پس می توان گفت که مش و هایلایت مو یکی از روش های رایج و همچنین مورد توجه برای رنگ مو در بین خانم ها می باشد.

مزوتراپی موی سر

مزوتراپی موی سر

یکی از دغدغه هایی که امروزه افراد که با آن روبرو هستن مشکلات موی سر است همچنین می توان از انواع گوناگون مشکلات موی سر مشکل ریزش مو یکی از مسائل مهم نیز می باشد. افراد زیادی وجود دارند که به دلایل گوناگون دچار ریزش مو می شوند و همین امر سبب شده است تا روش های مختلفی برای درمان ریزش مو بوجود آید یکی از روش های بسیار خوب درمان ریزش مو مزوتراپی موی سر است که دارای مزایای زیادی نیز است. ما در ادامه به توضیح کاملتری از مزوتراپی می پردازیم تا شما بهتر با آن آشنا شوید.

تاتو موقت

تاتو موقت

امروزه افراد زیادی وجود دارند که تمایل دارند از تتو برای استایل خود استفاده کنند. تاتو طرحی است که به روش های گوناگونی بر نقاط مختلف بدن ایجاد می شود. روش های مختلفی برای ای انجام تاتو وجود. در حال حاضر تاتو به دو صورت موقت و دائم انجام می شود که در ادامه این مقاله از مجموعه لاویسا آن را نیز بررسی می کنیم و بیشتر توضیح می دهیم.

بوتاکس ابرو

بوتاکس ابرو

 در بوتاکس لیفت ابرو صورت می گیرد، خطوط اخم بین ابروها نیز از بین می‌رود و ابروها به سمت بالا برده میشود. بوتاکس ماهیچه های زیر پوست را آرام می‌کند تا پوست کشیده و صاف به نظر برسد و باعث می شود که در پیشانی ماهیچه در حال استراحت بین دو ابرو به سمت بالا کشیده شود و در نهایت ابرو  نیز لیفت می شود یعنی به سمت بالا کشیده می شود و مقداری بوتاکس هم انتهای ابرو تزریق می شود تا ماهیچه های آن اطراف و هم استراحت کند و در نهایت عضلات پیشینی به سمت بالا حرکت میکند.

آموزش بافت مو

آموزش بافت مو

در این مقاله به آموزش انواع بافت مو می‌پردازیم مثل  آموزش بافت مو تیغ ماهی ، آموزش بافت موی فرانسوی ، آموزش بافت موی آفریقایی و ...

اکستنشن مو

اکستنشن مو

اکستنشن مو موهای اضافه کردن ای خاصی هستند که افزایش حجم و عمق موهای طبیعی را به دنبال دارد و  با روش های مختلفی انجام می شود. اکستنشن های مو بی خطر هستند و امروزه بسیاری از زنان در سرتاسر جهان به این محصولات اعتماد دارند دلیل عمده این اعتماد توانایی اکستنشن های مو در حل بسیاری از مشکلات مو مانند نازکی مو ریزش مو و حتی طاسی است. فرد هر سنی که باشند به راحتی می‌توانند این عکس اکستنشن ها را تهیه و مورد استفاده قرار دهد.

کراتینه مو

کراتینه مو

یکی از رایج ترین کار هایی که افراد برای زیبایی بیش تر مو های خود انجام می دهند کراتینه مو از آن ها بر این در ابتدا ممکن است برای شما سوال پیش آید که کراتینه مو چیست؟ عملیاتی بر روی مو انجام می‌ شود که باعث درمان مو های آسیب دیده و صاف و یکدست شدن آن ها خواهد شد. بنابراین طبیعی است که شما عزیزان برای زیبایی و شیک بودن ظاهر خود اهمیت قائل باشید و به دنبال روش های مختلفی برای افزایش آن بگردید امروز هم در خدمت شما عزیزان هستیم با معرفی کراتینه مو و اطلاعاتی در این باره ارائه دهیم.  

پاکسازی صورت

پاکسازی صورت

شاید با خود بگویید که با یک شوینده ساده مثل صابون هم میتوان صورت را پاکسازی نمود اما در واقع پاکسازی صورت یک روش تخصصی تر از تمیز کردن پوست صورت محسوب می شود بنابراین روش ‌های مختلفی برای انجام آن وجود دارد و به صورت های متفاوتی انجام می شود. البته که پاکسازی صورت مزایای بیشماری هم دارد که در ادامه این مطلب به همه این موارد اشاره خواهیم نمود. بنابراین اگر شما هم می خواهید در مورد پاکسازی صورت اطلاعات بسیار خوبی به دست آورید و پاسخ سوالات خود را در این باره دریافت کنید پیشنهاد می کنیم توجه خود را به ادامه مطلب جلب نمایید.

درباره‌ی لاویسا
در سالن زیبایی لاویسا، رضایت مشتریان از همه چیز برای  ما مهم تر است. تیم متخصص لاویسا متشکل از افراد با تجربه و کارآزموده در لاین های: مو، ناخن، پوست، میک آپ، عروس و... در خدمت شما بانوان عزیز می باشد.
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...