از شکستن ناخن های خود خسته شده اید؟ آیا عادت به جویدن ناخن های خود دارید؟ آیا ناخن های تان ناهماهنگ و نامرتب هستند؟ آیا می خواهید زیبایی بیشتری به دستان خود ببخشید؟ دیگر زمان آن رسیده که با انجام کاشت ناخن همه این مشکلات را رفع کنید. با لاویسا همراه باشید.

روش های جدید کاشت ناخن

 در واقع با پیشرفته علم و کشف مواد جدید برای زیبایی استفاده از انواع روش های کاشت ناخن رواج بسیار زیادی پیدا کرده و به خصوص امروزه که خانم ها اهمیت بیش تری به زیبایی خود می دهند. علاوه بر این موضوع می دانید که خانم ها چه شاغل و چه خانه دار در هر صورت بسیار پر مشغله هستند و به هنگام آشپزی و انجام تمیزکاری منزل احتمال شکستن ناخن هایشان وجود دارد بنابراین اگر زیبایی و تمیزی ناخن ها اهمیت زیادی برای آنها داشته باشد به دنبال کاشت ناخن خواهند رفت.

مجموعه زیبایی  لاویسا مفتخر است با جدیدترین و با کیفیت تضمین شده در این زمینه در خدمت شما باشد. برای اطلاعات بیشتر با مجموعه در تماس باشید.

 اکنون در خدمت شما عزیزان هستیم با اطلاعات بیش تری در این زمینه پس با ما همراه باشید.

بهترین کاشت ناخن چیست؟

 

کاشت ناخن به عملی می گویند که با استفاده از موادی بر روی ناخن شما انجام می شود در واقع این مواد از ترکیبات مختلفی تشکیل شده که ناخن کار شما بر اساس شرایط ناخن و سلیقه ای که داری تصمیم می گیرد چه مدل و دیزاینی برای آن در نظر بگیرد. در واقع موادی که برای کاشت ناخن استفاده میشود از استحکام بسیار بالایی برخوردار است که به سادگی شکسته نمی شود و افرادی که عادت به جویدن ناخن دارند به خاطر طعم و استحکام که دارد نمی ‌توانند آن را بجوند.

آیا کاشت ناخن جلوی رشد آن را میگیرد؟

 موادی که برای کاشت ناخن انجام می ‌شود جلوی رشد ناخن شما را نمی گیرد بنابراین ناخنتان با سلامت رشد نموده و پس از گذشت چهار هفته شما می توانید برای ترمیم کاشت ناخن خود اقدام کنید که در این صورت ناخن کار شما این کار را انجام می دهد. در سالن زیبایی لاویسا بهترین مواد برای کاشت استفاده میشود.


انواع کاشت ناخن

امروزه سالن های زیبایی بسیار زیادی در سطح شهر وجود دارند که همه آنها حداقل یک ایا چندین ناخن کار دارند. که مشهور به کاشت و دیزاین ناخن و خدمات آن هستند. علاوه بر آن به غیر از سالن های زیبایی مراکز کاشت ناخن وجود دارند که به طور تخصصی به کاشت ناخن می پردازند. بنابراین می توان دریافت که هر زمان و هر یک از آن ها مراجعه کنید قطعاً می ‌تواند انواع کاشت ناخن را برای شما انجام دهند. البته این را هم باید بدانید که کاشت ناخن انواع مختلفی دارد که به شرح زیر است:

  • ناخن قالبی: ناخن مصنوعی که جنس آن ها از پلاستیک است که در فروشگاه های لوازم آرایش و داروخانه ها موجود است.
  • ناخن پودری: به پودرهای کاشت ناخن گفته میشود که روی ناخن فرد قرار می گیرد.
  • ناخن ژله ای: پر طرفدارترین نوع کاشت همان ژل های UV است.
  • کاشت ناخن گیاهی یا فیبری
  • کاشت ناخن با فرمر و یا به روش گریم
  • کاشت ناخن بیبی بومر یا به حالت هایلایت

در نظر داشته باشید که بهترین و محبوب ترین روش کاشت ناخن روش کاشت ناخن پودری است. زیرا ماندگاری و دوام آن از روش های دیگر بیش تر می باشد. 

کاشت ناخن برای چه افرادی مناسب نیست؟

به افرادی که حساسیت و سابقه بیماری های قاچی دارند و یا کار آنها طوری است که با مواد شیمیایی سر و کار دارند، توصیه می شود از کاشت ناخن استفاده نکنند. 

کاشت ناخن پا

برای ناخن های پا نیز مانند دست کاشت انجام میشود. ولی دقت داشته باشید شرایط آن فرق دارد و همانطور که موارد منع کاشت را گفتیم، برای کسانی که دائما کفش میپوشند توصیه میشود روزی چند بار پای خود را از کفش بیرون بیاورند و یا از صندل استفاده کنند.

بهترین مرکز کاشت ناخن


هر زمان که بخواهید می توانید برای کاشت ناخن خود به بهترین مرکز کاشت ناخن لاویسا مراجعه کنید که در این مرکز به بهترین روش ممکن برای شما از با کیفیت ترین مواد برای کاشت استفاده می شود. از این رو دیگر شما نگران ماندگاری و کیفیت کار نخواهید بود. زیرا ناخن کاری که در بهترین مرکز کاشت ناخن کار میکند تمام دوره های آموزشی لازم برای کاشت ناخن را گذرانده بنابراین با علم و آگاهی بسیار زیاد این کار را انجام می دهد در این صورت به هیچ عنوان دچار آسیب و یا عفونت نخواهید شد بلکه زیبایی و جذابیت بیشتری به دستان خود هدیه خواهید کرد. پس این پس فرصت استثنایی را از دست ندهید.