همان طور که می دانید روش های مختلف و بسیار زیادی برای زیبا کردن ناخن ها وجود دارد که خانم ها اهمیت بسیار زیادی به این موارد می دهند از این رو اگر شما هم خانومی هستید که از شکستن ناخن های خود خسته شده اید و هم چنین هر بار که از لاک استفاده می کنید گوشه های ناخن تان لاک پریده می شود و رنگ آن ها می پرد یا اینکه مدام در حال انجام فعالیت های روزانه در خانه هستید و پس از شستشو های مداوم رنگ لاک شما از بین می رود دیگر لازم نیست نگران باشید زیرا روش ژلیش ناخن به کمک شما آمده تا به راحتی ناخن های زیبا و شیک داشته باشید. اکنون دعوت می کنیم که تا پایان این مطلب از مجموعه زیبایی لاویسا با ما همراه باشید زیرا اطلاعات بیش تری در زمینه ژلیش ناخن در اختیارتان قرار می دهیم. 

نحوه انجام ژلیش ناخن چگونه است؟

 

کلمه ژلیش از ترکیب دو کلمه ژل و پولیش تشکیل شده است. در واقع اگر شما برای انجام ژلیش ناخن به ناخن کار مراجعه کنید متوجه خواهید شد که چقدر این کار تخصصی و با ظرافت انجام می شود. مواردی که در زیر می بینید همگی برای انجام یک ژلیش فوق العاده هستند توجه شما را به موارد زیر جلب می کنیم:

مراحل زلیش ناخن:

  • ابتدا ناخن کار سعی می کند ناخن های شما را سوهان بکشد. 
  • با سوهان کشی توسط ناخن کار ناخن هایتان هم اندازه و یک دست خواهند شد. 
  • در مرحله بعد ناخن کار با یک فرچه یا براش سطح ناخن شما را تمیز می کند. 
  • پس از آن اطراف ناخن را الکل اسپری می نماید. 
  • در مرحله بعد از لاک ژل مرغوب با رنگ سلیقه شما استفاده می کند. 
  • پس از دو مرحله استفاده از لاک ژل و قرار دادن ناخن ها زیر دستگاه uv لاک ژل خشک می شود. 
  • و در مرحله آخر که اندکی روغن مخصوص برای تقویت ناخن استفاده می کنند. 


انجام طراحی در ژلیش ناخن

افرادی که در حرفه ژلیش و ناخن مشغول به فعالیت هستند قطعاً دوره های آموزشی بسیار زیادی دیده اند بنابراین در این کار حرفه ای شده اند. از این رو هر زمان که شما به این افراد مراجعه کنید می توانید با سلیقه و راهنمایی های آن ها بهترین طرح و مدل را برای ژلیش ناخن انتخاب نمایید. البته که گستره طراحی در این زمینه بسیار زیاد است و ممکن است به هنگام انتخاب دچار مشکل شوید اما هر طراحی که شما انتخاب کنید ناخن کار می‌تواند آن را بر روی ناخن طراحی و دیزاین کند و بهترین و شیک ترین ژلیش ناخن را برای شما در نظر بگیرد. پس بدون فوت وقت برای ژلیش ناخن های زیبای خود اقدام کنید. 

ژلیش ناخن یا لاک؟

شاید برای شما هم سوال باشد که تفاوت ژلیش و لاک چیست و کدام بهتر است؟ مسلما جواب ثابتی برای این سوال وجود ندارد، زیرا در موارد آرایشی و زیبایی یکی از فاکتورهای مهم علایق و نوع انتظار افراد است. افرادی که دنبال لاک براق و با کیفیت و پوشانندگی زیاد هستند ژلیش ناخن را توصیه میکنیم. همچنین برای افرادی که وقت زیادی ندارند که از لاک روزانه استفاده کنند و یا دست آنها زیاد در شتسشو است، ژلیشن به دلیل دوام بالا بسیار مناسب است.

همانطور که از معایب لاک ناخن نسبت به ژلیش این است که زود از بین میرود اما برای کسانی که تنوع روزانه میدهند لاک ناخن استفاده میکنند. زیرا هم هزینه کمتری دارد و هم به صورت روزانه استفاده میکنند.

ماندگاری ژلیش ناخن چقدر است؟

بسته به نوع کار شما معمولا اگر دستهایتان پر کار و در مجاورت مایعات زیاد باشد بعد از حدود ۱۰ روز شروع به کم شدن کیفیت و پریدگی میشود و نیاز به ترمیم دارد. البته همانطور که گفته شد از کار شما به صورتی باشد که کمتر در معرض خرابی باشد این مدت بیشتر است.

انتخاب طرح

بهترین کار برای انتخاب بهتر طرح این است که قبل از مراجعه به مرکز طرح خود را از طریق طرح های موجود در وب سایت ها انتخاب کنید و یا از مجموعه مورد نظر بخواهید طرح های پیشنهادی با توجه به سلیقه شما بدهند.

ویژگی های مرکز ژلیش ناخن


با توجه به همه مراحلی که خدمتتان گفتیم شما عزیزان هر زمان که مایل باشید می توانید برای ژلیش ناخن های خود به مراکز ژلیش ناخن یا سالن های زیبایی مراجعه کنید. (ما به شما سالن زیبایی لاویسا را پیشنهاد میکنیم)  زیرا حرفه ای ترین ناخن کار ها به صورت تخصصی مشغول فعالیت هستند. از این رو ناخن شما همان مدل طبیعی و شیک خود را حفظ می کند و علاوه بر آن دارای رنگ لاک ژل مناسبی هم خواهد شد که شما آن را تعیین می کنید.

چرا باید به مراکز خوب برویم؟

مرکز خدمات ژلیش ناخن لاویسا از لاک ژل فوق العاده با کیفیت برای ناخن های شما استفاده می کنند که باعث قوام و پایداری آن شده و حتی به عنوان یک کاور نازک برای ناخن هم محسوب می‌ شود که مانع شکستگی سریع آن ها خواهد شد. توجه داشته باشید که برای انجام ژلیش مراکز معتبر و مورد اعتماد مراجعه نمایید تا از ماندگاری و دوام کار رضایت کامل داشته باشید.