چشم ها یکی از مهمترین اجزای صورت به شمار می‌رود و همین دلیل بهتر است شما در زمان انجام آرایش چشم سعی می کنید به صورت  حرفه ای و با حساسیت لازم این کار را انجام دهید تا جذابیت چشم‌های شما چند برابر شود. میکاپ چشم همان آرایش عالی و فوق‌العاده چشم می باشد که جذابیت خاصی به چشم ها و چهره شما می بخشد. با این مقاله از سالن زیبایی لاویسا همراه باشید:

میکاپ چیست؟

میکاپ در حقیقت همان آرایش عالی صورت می باشد که به منظور ترمیم و یا رفع معایب مورد نظر روی صورت و افزایش زیبای مورد استفاده قرار میگیرد. برای میکاپ  از رنگ ها استفاده می شود. فرق میکاپ با گریم این است که برخلاف میکاپ در گریم از تکنیک های سایه روشن و تیره برای اصلاح چهره استفاده می شود . در واقع میکاپ روی فرم ها تاکید می کند و تنها به چهره رنگ می افزاید.


انواع میکاپ چشم  


میکاپ چشم انواع روش های مختلفی انجام می شود که به در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

میکاپ چشم مجلسی زنانه و دخترانه

 آشنایی با اصول میکاپ چشم باعث می شود شما بتوانید  یک میکاپ عالی و بی نظیر انجام بدهید. میکاپ چشم مجلسی زنانه و دخترانه با توجه به اصول و روش های زیر انجام می شود :

برای اینکه میکاپ چشم  هایتان مرتب تر و جذاب تر به نظر برسد از کانسیلر استفاده کنید و کانسیلر را در اطراف چشم های تان بزنید،  برای انتخاب رنگ کانسیلر بهتر است به رنگ پوست و یا  رنگ کرم پودر خود توجه کنید و رنگ کانسیلر را یک یا دو درجه روشن تر از رنگ پوست و  کرم پودر انتخاب کنید. برای زدن سایه چشم می توانید از سایه های براق یا اکلیل دار استفاده علاوه بر این می توانید رنگ سایه چشم هایتان را از بین رنگهای مات استفاده کنید. 

علاوه بر این در صورت تمایل از رنگ های ترکیبی هم می توانید استفاده کنید،  برای این کار باید از بخش خط مجاور با خط رویش مژه های تان تا قسمت انتهای چشم تیره و روشن ترین رنگ  انتخاب کنید‌. در صورتی که تمایل دارید سایه را به صورت ترکیبی بزنید بهتر است رنگ های سایه را به گونه ای انتخاب نمایید که با یکدیگر تطابق و همخوانی بیشتری داشته باشند در این صورت میکاپ شما حرفه ای و خاص تر به نظر می رسد.


جدیدترین مدل میکاپ چشم


مهمترین انتخاب پالت سایه در نظر گرفتن رنگ چشم است‌اگر شما می خواهید چشمانتان زیباتر بنظر برسد از یک پالت رنگ متضاد برروی پلک خود استفاده کنید . چشمان آبی با سایه طلایی و قهوه ای بسیار زیبا به نظر می‌رسد ، چشمان سبز با سایه های صورتی و قهوه‌ای فوق‌العاده می‌شوند،  برای چشمان قهوه‌ای و  قهوه‌ای تیره رنگ های آبی، سبز, بادمجانی و بنفش تیره شگفت انگیز است. رنگ های خاکستری ‌ و بنفش کمرنگ نیز برای همه چشمها زیبا و جذاب هستند. 


بهترین سالن برای میکاپ چشم

برای میکاپ چشم حتما باید به آرایشگاه های معتبر و آشنا مراجعه کنید. زیرا وسایل و ابزار آلاتی که برای آرایش و میکاپ چشم مورد استفاده قرار می گیرند نقش بسزایی در زیبایی چشمان شما دارند. اگر آرایشگر از وسایل آرایشی بی کیفیت و درجه دو استفاده کند بعد از مدتی چشمان شما زیبایی اولیه خود را از دست میدهد. بنابراین برای میکاپ چشم بهترین سالن که تجربه و سابقه میکاپ چشم را دارد مراجعه کنید.

سالن زیبایی لاویسا با کادری مجرب و محیطی کاملا بهداشتی آماده ارائه خدمات به شما عزیزان میباشد. میتوانید قبل از هر اقدامی از مشاوره رایگان بهرمند شوید تا بهترین نتیجه را حاصل فرمائید.