تاثیر نحوه مدل مو در جذاب‌تر نمودن چهره خانم‌ها بر هیچ کس پوشیده نیست. مدل مو همواره به هنگام حضور در جمع، مورد توجه قرار می‌گیرد؛ بنابراین زیبایی و آراستگی آن حائز اهمیت است. موی بلند یا کوتاه، هر یک از جذابیت و دلربایی خاصی برخوردار هستند. برای حفظ و تداوم زیبایی مو و تاثیر آن بر چهره، اقدامات ساده و موثری وجود دارد که یکی از آن‌ها انتخاب مدل موی متناسب با فرم صورت، جنس و حالت مو است. اگر به این موارد ذکر شده حین کوتاهی مو توجه کافی شود، نتیجه خیره‌کننده‌ای در انتظار شما خواهد بود. در ادامه به معرفی چند مورد از شیک‌ترین مدل موهای ترند سال می‌پردازیم پس در ادامه این مقاله از سالن زیبایی لاویسا همراه باشید.

مدل مو دخترانه بلند لیر یا خرد

مدل موی دخترانه لیر بلند یا خرد بلند یکی از مدل‌های محبوب است که دلیل محبوبیت آن پرپشت نشان دادن موهاست. اگر موهای کم پشتی دارید و به دنبال تغییری محسوس هستید، پیشنهاد ما این مدل مو است.

مدل موی پر بلند دخترانه

مدل موی پر بلند، یک سبک خاص از مدل کوتاهی مو بلند به شمار می‌رود که دلیل نام گذاری این مدل مو حالت پر مانندی است که به پایین موها می‌دهد. البته مدل پر بلند اغلب برای مو‌های حالت‌دار پیشنهاد می‌شود.

مدل موی فارای بلند

مدل مو به سبک فارای بلند، یک مدل پرطرفدار برای افرادی به شمار می‌رود که قصد دارند تنها با یک تغییر مختصر ولی مفید مدل موهای بلند خود را جذاب کنند و بلندی موهایشان تغییری نکند. 

مدل موی کوتاه دخترانه پیکسی بلند

مدل موی کوتاه دخترانه پیکسی بلند از جمله مدل‌ موهای مد شده در سال‌های اخیر بوده و مناسب دخترهایی با موهای کم پشت است که قصد افزایش حجم موهایشان را دارند. در این مدل مو همچنین با استفاده از ابزاری همچون سشوار، اتو مو و رنگ مو و... می‌توان حجم موها را بیشتر کرد. 

مدل موی دخترانه باب پریشان

اگر خلق و خوی خاصی دارید و قصد دارید کمی از جامعه فاصله بگیرید تا خودتان را پیدا کنید، مدل دخترانه باب پریشان انتظار شما را برآورده می‌کند. این مدل مو علاوه بر داشتن ظاهری شیک و زیبا، مدل مویی متفاوتی هم هست.

مدل موی هندسه‌ای دخترانه

مدل موی دخترانه هندسی نیز یک مدل مو دخترانه خاص است که به توجه و مراقبت زیادی نیاز دارد؛ همچنین کوچک‌ترین ایراد در این مدل مو بسیار مشهود خواهد بود؛ از این رو مدل مو هندسی به افرادی که تمایل به موهای منظم دارند پیشنهاد می‌شود.

مدل موی چتری دخترانه

مدل موی چتری یکی از مدل موهای دخترانه بسیار پرطرفدار است که می‌تواند یک پیشنهاد خاص و تیپیکال باشد. مدل مو دخترانه چتری در انواع و حالت‌های ضخیم، باریک، کوتاه یا بلند قابل انجام است. البته نکته حائز اهمیت این است که می‌بایست مدل چتری را مناسب با فرم پیشانی خود انتخاب کنید.

سخن آخر

از آنجایی که مدل مو با جذابیت و زیبایی چهره ارتباط نزدیکی دارد، در این مطلب چند مورد از جذاب‌ترین مدل‌های کوتاه و بلند مو را برای شما عزیزان معرفی کردیم. این مدل‌ها به راحتی روی همه نوع مو قابل اجرا هستند و تغییری محسوس و زیبایی دل‌نشینی را برای  شما به ارمغان می‌آورند. به طور کلی اگر به دنبال ایجاد تنوع در ظاهر خود هستید، از تاثیر تغییر مدل مو غافل نشوید و با کمک مدل‌های ارائه شده در این مطلب و یک آرایشگر حرفه‌ای‌، ظاهری زیبا و چشم‌نواز برای خود ایجاد کنید.