قطعا می دانید که لب ها یکی از مهم ترین اجزا در صورت هستند و در نگاه اول نظر افراد زیادی را به خود جلب می کنند سالیان سال است که خانم ها برای زیبا تر نشان دادن لب های خود از رژ لب استفاده می کنند و به گونه ای به صورت خود رنگ می بخشند ما امروز آمده ایم تا درباره یک روش بسیار جذاب برای زیبا تر کردن لب ها با يک دیگر صحبت کنیم.

فیکانتور لب چیست؟

 اگر مایل هستید بیش تر درباره فیکانتور لب بدانید این مقاله را به هیچ عنوان از دست ندهید. لازم به ذکر است فیکانتور نه تنها بر روی لب بلکه برای زیبایی خط چشم و ابرو نیز مناسب است.  فیکانتور در واقع یک آرایش نیمه دائم برای لب ، ابرو و خط چشم است. فیکانتور شباهت خیلی زیادی به تتو دارد و هدف هر دوی آن ها ایجاد تقارن و یک آراستگی دائم است.

 اگر مایل هستید همیشه بر روی لب خود رژ داشته باشید و از تجدید رژ لب خود خسته شده اید و دیگر حوصله ندارید که برای بیرون رفتن به دنبال رژ لب خود بگردید می توانید از فیکانتور لب استفاده کنید.

نکاتی که باید قبل از فیکانتور لب باید بدانیم چیست؟

 

لازم به ذکر است که قبل از این که فیکانتور لب انجام دهید باید یک نکات را بررسی کنیدکه  چنان چه تبخال و مشکلات پوستی دارید حتما باید با متخصص مشورت کنید. علاوه بر این چنان چه بیماری وخیمی دارید حتما باید با یک متخصص مشورت کنید. از آن جایی که برای انجام فیکانتور از مواد خاصی استفاده می شود بهتر است در صورتی که از دارو های خاصی استفاده می کنید نیز این مسئله را با کسی که این کار را برای شما انجام می دهد و یا پزشک خود در میان بگذارید. 

باید خدمتتان عرض کنیم که گاهی اوقات این فرایند ممکن است یک بیماری نهفته را فعال کند به همین جهت توصیه می شود از مدتی قبل از انجام این کار با یک متخصص مشورت کنید.

ماندگاری فیکانتور چقدر است؟

افراد زیادی در رابطه با ماندگاری فیکانتور و این که آیا فیکانتور لب دائمی است؟ ما در بخش ابتدایی این مقاله نیز خدمتتان عرض کردیم که فیکانتور یک فرایند نیمه دائم است و ممکن است بعد از مدتی کم رنگ تر شود و یا این که از بین برود. شایان به ذکر است که ماندگاری فیکانتور لب در افراد مختلف متفاوت است و این تفاوت از چندین عامل تاثیر می پذیرد.

  1. اولین چیزی که در ماندگاری فیکانتور موثر است کیفیت موادی است که برای شما استفاده می کنند 
  2. میزان چرب بودن پوست نیز خیلی تاثیر گذار است به طور معمول فیکانتور دوامی ۱ تا ۳ ساله دارد اگر پوست چربی دارید بعد از دو سال باید به فکر ترمیم باشید.

بهبود فیکانتور چند روز طول می کشد

 

این طبیعی است که شما قبل از انجام کاری یک سری سوال در ذهنتان پیش آید و قطعا یکی از این سوال ها این است که بهبود فیکانتور چند روز طول می کشد. در این باره باید اضافه کنیم که بهبود این فیکانتور در افراد مختلف فرق می کند اما معمولا ۳ روز تا یک هفته این پروسه طول بکشد چنان چه در چند روز آینده یک میهمانی مهم دعوت شده اید و یا این که یک قرار کاری مهم دارید بهتر است فیکانتور را دو هفته زود تر انجام دهید زیرا از روز پنجم تا هفتم رنگدانه های لب تیره تر می شوند اما بعد از یک هفته حدود ۵۰ درصد از رنگ ها از بین می رود و لب ها فرم طبیعی تری به خود می گیرند پس اگر در روز های اول به آن نتیجه ی دلخواه نرسیدید ناراحت نشوید.    

زمان ترمیم فیکانتور لب کی است

با انجام فیکانتور رنگدانه ها به لایه های عمیق پوست می روند اما میزان این نفوذ با توجه به چربی پوست و بافت لب در افراد مختلف متفاوت است پس زمان ترمیم ام برای هر فردی متفاوت است. حداقل زمان تجدید آن ۴ هفته و حداکثر آن نیز ۱۲ هفته می باشد. سوال دیگری که برای خیلی از کاربران ما پیش می آید این است که آیا فیکانتور لب دردناک است؟ 

 برای پاسخ به این سوال بهتر است از خودتان کمک بگیریم آیا آستانه درد بالایی دارید؟ اگر آستانه درد بالایی دارید برای انجام این کار خیلی اذیت نمی شوید اما اگر آستانه درد کم تری دارید قطعا درد بیش تری حس می کنید. علاوه براین ها حواستان باشد که در دوران قاعدگی این کار را انجام ندهید زیرا درد بیش تری را حس می کنید. 

فیکانتور برای چه کسانی توصیه می شود

همان گونه که می دانید داشتن رژ لب دائم و یا ابرو مرتب به آراستگی فرد کمک شایانی می کند. تصور کنید که یک میهمان ناخوانده برای شما می آید و یا این که یک روز مجبور می شوید که فورا خانه را ترک کنید این رز لب دائم می تواند همیشه شما را آراسته و مرتب نشان دهد. ما فیکانتور لب را به هر خانمی که مایل است لب هایش رنگ داشته باشند و همیشه شاداب و آراسته باشند توصیه می کنیم.‌ شما تنها در صورت داشتن مشکلاتی که در بخش های قبل خدمتتان عرض کردیم باید با پزشک مشورت کنید در غیر این صورت هر فردی می تواند فیکانتور را انجام دهد.

مزایا و معایب فیکانتور لب چیست

ما تا به این جا بار ها به مزایای این کار اشاره کرده ایم و گفته ایم که شما با فیکانتور همیشه آراسته هستید. یکی دیگر از مزایای این کار صرفه جویی در دقت و هزینه ی خرید رژ لب است. روزانه افراد زیادی فیکانتور لب، چشن و یا ابرو را انجام می دهند و ما خیلی کم شاهد عیبی از این کار هستیم چنان چه از قبل مشکلی نداشته باشید قطعا از انجام این کار پشیمان نمی شوید.  اگر قصد انجام این کار را دارید در اولین فرصت به سراغ کسی که در این کار حرفه ای است بروید و شادابی و طراوت همیشگی را به صورت خود ببخشید.

انجام بهترین فیکانتور لب

 

باتوجه به روش و اینکه اینکار نیمه دائمی است، پس حتما برای انجام آن به مرکز معتبر مثل مجموعه زیبایی لاویسا مراجعه کنید و قبل از اقدام مشاوره بگیرید.