حتماً تا به حال از سالن های زیبایی براشینگ مو را شنیده‌اید از این رو ممکن است برایتان سوال پیش آید که براشینگ مو چیست؟ برای پاسخ به چنین سوالی باید گفت حرارت دادن به مو برای حالت دادن آن براشینگ مو نامیده می شود. بنابراین اگر شما هم یکی از افرادی است که به زیبایی چهره و ظاهر خود اهمیت زیادی می دهد می توانید با امتحان کردن براشینگ مو زیبای خود را چندین برابر کنید و جذابیتی بی حد و مرز به ظاهر خود بدهید. 

توجه داشته باشید که امروز راه به اطلاعاتی در مورد براشینگ مو اختصاص داده ایم تا شما عزیزان همه پاسخ سوالات خود را در این زمینه بیابید و در صورت امکان به بهترین مرکز براشینگ مو مراجعه کنید. در این مطلب در مورد انواع براشینگ و تناسب آن برای افراد مختلف و چگونگی انجام آن خواهیم گفت با ما همراه باشید. 

براشینگ مو برای چه کسانی مناسب است؟

 

پس از شنیدن این که براشینگ مو باعث حالت دادن و زیباتر کردن مو می شود این سوالی که به ذهن افراد خطور می ‌کند در رابطه با این است که براشینگ مو برای چه کسانی مناسب است؟ 

برای یافتن جواب این سوال باید به شما عزیزان بگویم که براشینگ مو برای زنان و مردان نوجوانان و جوانان و حتی کودکان مناسب است قطعاً زمانی که شما کودک خود را به سالن های زیبایی برای کوتاه کردن مو ها می برید پس از انجام کوتاهی براشینگ مو می ‌تواند حالت بهتری برای نشان دادن مدل موها ایجاد کند که قطعاً این کار انجام می ‌شود و شما رضایت بیش تری از تغییرات به وجود آمده خواهید داشت. به طور کلی هیچ گونه ممنوعیتی برای براشینگ مو وجود ندارد و همه سنین و جنسیت ها می توانند این کار زیبا را نه تنها در سالن های زیبایی بلکه در خانه هم انجام دهند. 

انواع براشینگ مو چیست؟

 

حالا اگر بخواهیم در مورد براشینگ مو اطلاعات بیشتری در اختیارتون قرار بدهیم باید بگویم که انواع مختلفی دارد این انواع مختلف باعث شده که مشتریان و مراجعه کنندگان بیشتری برای انجام آن اقدام کنند زیرا باعث زیبایی چندین برابری خواهد شد و افراد قطعاً زیبایی را دوست دارند مواردی که در زیر می بینید انواع براشینگ مو می باشد:

  • براشینگ مو به وسیله سشوار
  • انجام براشینگ با اتو مو
  • براشینگ برای مو های فر و مجعد
  • و غیره... 

سشوار یکی از وسایل برقی است که در تمام منازل یافت می‌شود اما براشینگ مو به وسیله سشوار کاری تخصصی است که باید در سالن های زیبایی انجام شود زیرا عدم تخصص در این کار می ‌تواند صدمه و آسیب به موها را افزایش دهد. با اتو مو نیز می توان مو ها را به حالت دلخواه رساند. 

براشینگ مو با اتو مو

همان طور که خدمتتان گفتیم براش این در واقع حالت دادن مو به صورتی است که با حرارت امکان پذیر است بنابراین اگر برخی افراد به شما بگویند که براشینگ مو تنها به وسیله سشوار امکان پذیر است کاملاً اشتباه می باشد زیرا براشینگ مو را می‌ توان به همراه اتو مو هم انجام داد اما توجه داشته باشید که این وسیله ای حرارتی است که باید در انجام کار با آن نهایت دقت را به کار برد زیرا می تواند باعث سوختن شود علاوه بر آن افرادی که با اتو مو براشینگ انجام می‌ دهند باید نهایت توجه را به کار بگیرند تا کم ترین آسیب به مو برسد زیرا در تماس مستقیم به مو می باشد به همین خاطر احتمال ایجاد موخوره و سوختگی وجود خواهد داشت. البته که براشینگ مو با اتو مو کار افراد حرفه ای و متخصص در سالن های زیبایی می باشد. 

براشینگ برای موهای کوتاه

قطعاً همه افرادی که در اطراف ما هستند چه زن و چه مرد موهای بلندی ندارند بنابراین قطعاً عزیزانی را می شناسید که موهای شان کوتاه است اما تمایل به انجام براشینگ مو دارند توجه داشته باشید که براشینگ مو برای موهای کوتاه هم انجام می شود و هیچ گونه منعی ندارد البته که براشینگ موهای کوتاه خیلی سریع تر انجام می شود زیرا حالت دادن به موهای کوتاه راحت تر است اما باز هم براشینگ مو اگر توسط افراد حرفه‌ ای انجام شود می دانند که چگونه مو های کوتاه را براش این کنند و در چه حالتی قرار دهند برای مثال افرادی که صورت باریک و کشیده دارند نباید قسمت مو های بالای پیشانی گفتار شود بلکه مو های اطراف گوش باید حالت پف دار تر و حجم دار تری داشته باشند چند و در مورد صورت های گرد دقیقاً برعکس این موضوع صدق می کند. 

براشینگ مو برای موهای فرحتما دیده اید که برخی افراد موهای فر و مجعد دارند البته که موهای فر هم انواع مختلفی دارند برای مثال مو های موج دار و فر ریز و فر درشت و فر سیم تلفنی انواع آن ها است به همین خاطر چنین افرادی هم ممکن است علاقه مند به انجام براشینگ باشند از این رو انجام بده براش این برای افرادی که موی فر دارند هم در سالن های زیبایی انجام می شود موضوع قابل توجه در این باره این است که براشینگ می ‌تواند باعث صاف تر شدن مو های فر شود به همین خاطر برای تغییر موقتی در ظاهر می توان مو های فر را به وسیله براشینگ به موهای صاف و لخت تبدیل کرد توجه داشته باشید که میزان صاف تر شدن موها به وسیله براشینگ بستگی به میزان فر بودن موها دارد. یعنی نمی توان از موی که بسیار فراتر است موی لخت و شلاقی انتظار داشت. 

بهترین آرایشگاه برای براشینگ در تهران

با توجه به اطلاعات و مطالبی که در اختیارتان قرار دادیم قطعا شما هم مشتاق هستید براشینگ مو را انجام دهید تا زیبایی و جذابیت ظاهر خود را چندین برابر کنید به همین خاطر پرس و جو می کنید که کدام آرایشگاه یا سالن زیبایی براشینگ انجام می دهد در واقع باید در انتخاب آرایشگاه برای انجام براش این نهایت دقت را به خرج دهید زیرا افرادی هستند که به هیچ عنوان در این زمینه تخصص ندارند و با انجام براشینگ غیر اصولی باعث صدمه و آسیب به موهای شما می شوند شما می توانید با مراجعه به بهترین آرایشگاه برای براشینگ مو در تهران مراجعه نموده و نهایت لذت را از ظاهر زیبای خود ببرید زیرا هدف بهترین آرایشگاه برای براشینگ در تهران به دست آوردن رضایت شما مشتریان عزیز است. 

سالن زیبایی لاویسا با مجرب ترین کادر در خدمت شماست تا بهترین نتیجه را از آن داسته باشید.