بیرون آمدن از خانه با مجموعه‌ای از ناخن‌های تازه رنگ گرفته می تواند به شما احساس یک فرد جدید بدهد؛ به همین دلیل ما چند مورد از طراحی‌های ساده و آسان ناخن را ارائه داده‌ایم که می‌توانید با استفاده از کمترین وسایل آن‌ها را در خانه انجام دهید. این طراحی‌های زیبا شاید در اولین آزمایش ممکن است دشوار بوده و خوب از آب در نیایند اما با تمرین و ممارست به مرور بهتر خواهند شد. شما می‌توانید با طراحی‌های ساده و آسان شروع کنید که نیازی به تخصص زیاد ندارند؛ بنابراین، برای داشتن ناخن‌هایی زیبا در ادامه این نوشتار با ما همراه باشید.

وسایل مورد نیاز برای طراحی ناخن در خانه


برای طراحی و دیزاین ناخن‌ها در خانه به ابزارهای زیاد و تخصصی نیاز نیست؛ اما بهتر است چند مدل از پرکاربردترین ابزارهای طراحی ناخن را داشته باشید تا بتوانید هر طرح و دیزاینی که در نظر دارید را به راحتی روی ناخن‌هایتان ایجاد کنید‌.

براش یا مسواک

براش یا مسواک هم برای پخش کردن رنگ لاک ناخن کاربرد دارند و کمک می‌کنند تا بتوانید حالت یک بوم نقاشی زیبا را بر روی ناخن به وجود بیاورید.

قلم مخصوص یا یک قلم نازک یا خلال دندان

از جمله ابزارهای پرکاربرد در طراحی و دیزاین ناخن، قلم نازک است که می‌توان آن را برای طراحی و دیزاین ناخن تهیه کرده و مورد استفاده قرار بدهید و طراحی ظریف، مرتب و تمیزی داشته باشید.

لاک ناخن اکلیلی

لاک ناخن اکلیلی از جمله لاک‌های پرکاربرد و محبوب در طراحی و دیزاین ناخن است که درخشش و زیبایی خاصی را برای ناخن‌ها به وجود می‌آورد و کمک می‌کند تا طراحی ناخن‌هایتان جلوه و جذابیت بیشتری داشته باشند.

لاک ناخن در رنگ‌های متنوع

مجموعه ای از رنگ‌های روشن و تیره، سفید و مشکی کاربرد خیلی زیادی در طراحی ناخن دارند و دست شما را برای انتخاب مدل و طراحی بازز می‌گذارند.

۴ مدل طراحی ناخن در خانه


شما می‌توانید با پیشنهادات زیر، طرح‌های زیبایی را در عین سادگی ولی زیبا، روی ناخن‌هایتان ایجاد کنید.

فرنچ ساده و رنگی

فرنچ ناخن یکی از چندین مدل‌هایی است که در عین سادگی کاملا شکیل و همه پسند است. شما می‌توانید از هر رنگی برای فرنچ ناخن‌هایتان استفاده کنید؛ اما در نظر داشته باشید که تضاد رنگی در فرنچ ناخن‌ها اصل زیبایی این مدل طراحی ناخن است.

طرح مواج یا خطوط صاف و...

طرح خطوط انتزاعی به ناخن‌ها جلوه‌ای ساده و در عین حال جذاب می‌دهد. برای این کار یک قلم مو ظریف و رنگ انتخابی برای کشیدن خطوط نیاز است. شما می‌توانید یک یا چند خط منحنی، صاف، مورب، عمودی و افقی روی ناخن‌هایتان طراحی کنید.

ناخن مرمری یا ماربل

طرح ماربل نیز از جمله مدل‌های پرطرفدار، ساده و خاص برای طراحی و دیزاین ناخن است که می‌توانید به سادگی در خانه انجام بدهید. برای ایجاد طرح مرمری روی ناخن لازم است با استفاده از قلموی باریک خطوط باریک و نامرتبی روی ناخن بکشید و لاک را کمی به اطراف پخش کنید تا حالت مرمری زیبایی روی ناخن ایجاد شود.

ترکیب لاک ساده و اکلیلی

استفاده از لاک‌های ساده و اکلیلی در کنار هم نیز از راحت‌ترین ایده‌های طراحی ناخن در خانه به شمار می‌رود. برای این کار کافی است، ناخن هایتان را به رنگ دلخواه خود لاک زده و سپس لاک اکلیلی خود را بردارید و ناحیه دلخواهتان را رنگ کنید؛ همچنین برای جلوه بیشتر بخشیدن به این طرح می‌توانید از برق ناخن هم کمک بگیرید.

سخن آخر

شما می‌توانید استایل خود را با هر یک از طرح‌های ناخن ذکر شده مزین کرده و به رخ بکشید. هر یک از طرح‌های ذکر شده را برای هر موقعیت خاص می‌توانید اجرا کنید. در نهایت امیدواریم که طرح‌های پیشنهاد شده مورد پسندتان واقع شده باشد، در غیر این صورت شما می‌توانید با الهام گرفتن از ایده‌های ذهنیتان طرح‌های جذاب‌تری نیز روی ناخن‌های خود طراحی کنید.